گزارش هفتگی

گزارش هفتگی از عملکرد صدتحلیل | هفته‌ی اول

گزارش هفتگی صدتحلیل از بهترین بازدهی های کسب شده در هفته , سهم مورد توجه هفته , تحلیلگران با پیش بینی های کوتاه و بلند مدتی و در نهایت خلاصه ای از داستان های آموزشی بورس به شما اطلاعات جامع و خلاصه ای از فعالیت یک هفته ای خود میدهد . همچنین کد تخفیف 10% در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید از سیگنال های تحلیلگران استفاده کنید 🙂
 گزارشی که الان میخونید اولین گزارش هفتگی صدتحلیل هست و از این به بعد هر هفته خلاصه ای از عملکرد هفتگی ای صدتحلیل را برا شما اینجا میگذاریم .
پس همراه ما باشید ….

بهترین بازدهی های کسب شده توسط  تحلیلگران صدتحلیل :

 هر هفته سه سهم از بهترین سهم هاییکه در هفته ی گذشته بازدهی بالایی داشتند را معرفی میکنیم . تحلیلگران صدتحلیل با پیشبینی های خود که بهترین بازدهی کسب شده را شامل میشود , امتیاز بیشتری کسب کرده و برای پیشبینی های آینده سیگنال هایی با بازدهی بالا معرفی خواهند کرد . در زیر سیگنال های پیشنهادی و پرسود تحلیلگران را میبینید :

بهترین بازدهی کسب شده

سهم خشرق پیشنهاد آقای مرتضی آبام با بازدهی 18%

https://goo.gl/nEcYzQ

سهم کایتا پیشنهاد آقای حمیدرضا درویش با بازدهی 16%

https://goo.gl/E9Q965

سهم وحافظ پیشنهاد آقای ادمین بورسان با بازدهی 13%

https://goo.gl/p7bc5p

سهم مورد توجه تحلیلگران صدتحلیل : 

سهم هفته
سهم مورد توجه تحلیلگران صدتحلیل در هفته ی گذشته  ” ثــــعـــمرا “ بود که مورد توجه تحلیلگران قرار گرفت و مشاوران صدتحلیل بعنوان سهم هفته پیشنهاد دادند .

کد تخفیف برای استفاده ی سیگنال های این هفته از تحلیلگران:

 برای استفاده از این تخفیف هنگام پرداخت هزینه ی سیگنال مورد نظر , کد زیر را در کادر کدتخفیف وارد کنید .

email-79671

در بخش مقایسه‌ی تحلیلگران کوتاه و بلند مدتی دو تحلیلگر را معرفی کردیم :

مقایسه تحلیلگران

ما در طول هفته با توجه به استراتژی های موجود ( کوتاه یا بلند مدت ) تحلیلگران مختلف را معرفی میکنیم تا هرکسی با هر سلیقه‌ی زمانی بتواند برای سرمایه گذاری تصمیم بگیرد. بخشی از تحلیلگران صدتحلیل به دو دسته کوتاه و بلندی مدتی تقسیم میشوند که ما بهترین تحلیل هایشان را در هفته معرفی میکنیم .

آقای حمید رضا درویش : https://goo.gl/bGidPz
آقای هادی همایی : https://goo.gl/ScFQMy
همچنین در بخش آخر خلاصه ای از 14 داستان بورسی را که تا به حالا در بلاگ منتشر کرده ایم برای شما آماده کردیم تا با یک نگاه کلی به داستان هایی که منتشر میشود بحث آموزش را هم ارائه دهیم . در پایان گزارش هفتگی میتوانید خلاصه‌ی داستان ها را در کمترین زمان بخوانید و از آموزش های بورس صدتحلیل استفاده کنید !

و در آخر , همراه ما در شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی‌مان باشید 🙂

آخرین تحولات صدتحلیل

 

و در آخر , همراه ما در شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی‌مان باشید 🙂

شما هم به اعضای صدتحلیل بپیوندید تا از تحلیل های تحلیلگران حرفه ای برای سود کردن و سرمایه گذاری خوب, استفاده کنید یا حتی یک تحلیلگر خوب باشید و تحلیل های بورسی تان را در پلتفرم صدتحلیل قرار دهید .
کانال تلگرام : https://t.me/sadtahlil
ایمیل پشتیبانی : support@100tahlil.com
وب سایت : 100tahlil.com