برندگان جشنواره فینتک ایران

کسب مقام اول جشنواره ی بزرگ فینتک ایران توسط صدتحلیل !

درخشش استارت آپ صدتحلیل در جشنواره بزرگ فینتک ایران

در هفته ی گذشته از دوم تا چهارم آبان ماه , بوستان گفتگو میزبان سومین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017 ) و جشنواره بزرگ فین‌تک ایران بود که با حضور بانک‏های معتبر کشور و شرکت‏های فعال در حوزه مالی همراه بود. مرکز فابا هم برای همگرایی بین فعالان استارت‌آپی حوزه فین‌تک ایران , این جشنواره را با حضور۵۶ استارت‌آپ برگزیده فینتکی حمایت کرد .

استارت آپ بورسی در نمایشگاه ITE  غرفه 100تحلیل

استقبال از غرفه صدتحلیل

روز اول جشنواره با حضور تعداد زیادی از علاقه مندان در این زمینه به خوبی برگزار شد . استارتاپ صدتحلیل هم در بین استارتاپ های برتر حوزه فین تک حضور داشت و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.چند نفر از تحلیلگران حرفه ای بازار بورس که در سایت صدتحلیل هم فعالت میکنند به دیدن ما آمدند و از غرفه صدتحلیل دیدن کردند.

مشاوران بورسی  استقبال مردم از غرفه 100تحلیل

و امـا حضور تـحلیلـگران صـدتحلیل در نمایشگاه تراکنش ایران :

تحلیلگران صدتحلیل از جمله آقای روح اله ضیایی , محسن تقی نژاد , هادی سمیعی، داود تربتی و علیرضا رفیعی در غرفه‌ی صدتحلیل دقایقی همراه اعضای تیم ما بودند و نظرات و پیشنهادات خوبشان را با ما در میان گذاشتند .

تحلیلگران بورسی در 100تحلیل   مشاوران معاملات بورسی

تحلیلگران بازار بورس

حضور رسانه در نمایشگاه و پوشش خبری از غرفه صدتحلیل :

از نقش رسانه در نمایشگاه تراکنش ایران و همچنین استقبال اهالی رسانه از غرفه ی صدتحلیل نباید غافل شویم . پوشش خبری توسط رسانه های رادیویی و تصویری از تیم صدتحلیل هم به خوبی صورت گرفت . در خبر گزاری تسنیم , فابا , بورس24 , بانکداری ایران و سرمدنیوز  و همینطور مرکز فاوا میتوانید گزارش کامل این جشنواره را ببینید .

100تحلیل در رسانه 

رقابت فینتکی ها :

اجرای دموی استارت آپ ها در روز دوم نمایشگاه از برنامه های اصلی این دوره بود که توسط اسپانسر جشنواره فین تک ( شاپرک) برگزار شد و  از ۵۶ تیم استارتاپی فینتکی، ۱۶ تیم به مرحله پایانی راه یافتند و در مقابل هیات داوران و سرمایه گذاران, پروژه ی خود را  ارائه کردند. .صدتحلیل هم با  ارائه ی متفاوت خود, بار دیگر توجه داوران را به خود جلب کرد .

ارائه تیم 100تحلیل

 شانسی که جشنواره ی این دوره در اختیار استارت آپ ها قرار داد :

در مراسم اختتامیه ی این جشنواره , برندگان جشنواره بزرگ فین تک ایران توسط داوران اعلام شدند و تیم صدتحلیل بار دیگر مقام اول این رقابت ها را کسب کرد و در میان استارت آپ های فینتکی ایران درخشید . همچنین از ۳ تیم برتر توسط اسپانسر جشنواره (شاپرک) تقدیر شد .

برنده ی جشنواره فینتک ایران

لازم است اشاره کنیم که  صدتحلیل حدود ۴ ماه پیش,  در مسابقات بین المللی سیداستارز  هم مقام دوم بهترین استارت آپ کشور را کسب کرده بود که  وجود این بستر ها فرصتی را ایجاد میکند برای پیشرفت و دیده شدن بچه های اکو سیستم استارت آپی کشور مان . تیم صدتحلیل همواره در تلاش است تحولی در حوزه بازار سرمایه ایران ایجاد کند و از تمام افرادی که در این مسیر همراه ما بودند قدردانی می کند .

با افتخار – تیم صدتحلیل   ۱۰۰tahlil.com