برترین سودهای تحلیلگران حرفه ای بورس در چند ماه اخیر !

در این مقاله میخواهیم در مورد برترین سودهای تحلیلگران حرفه ای بورس صحبت کنیم . اینکه چه کسانی این سودها ار بدست می آورند و چرا دیگران نمیتوانند سود کنند !
طی چند ماه گذشته بازار سرمایه حال خوبی نداشت و غالبا اکثر افراد از وضعیت فرسایشی بازار ناراحت بودند و نمیتوانستند سود دلخواهشان را از بورس کسب کنند و گاها می دیدند که سرمایه شان جلو چشمانشان آب می شد.

غالبا افرادی که طی این چند ماه ضرر کردند در گروه هایی مانند خودرویی، پالایشی، بانکی یا … سرمایه گذاری کردند لیکن طی این چند ماه سهم های کوچکتر سودهای خوبی به سهامداران خود رساندند.

در سایت صدتحلیل تحلیلگرانی بودند که در این چند ماه سیگنال های خریدی ثبت کردند که هر کدام سودهایی بالای 40% از خود به جا گذاشتند  .

نمونه هایی از سیگنال های خرید موفق در این چند ماه را با هم مرور داشته باشیم:

سود 145 درصدی از کماسه

اقای فرشاد شبانکاره در تاریخ 17 آبان پیشنهاد خرید سهم کماسه را در سایت ثبت کردند و در 3 اسفند پس از 4.5 ماه 145 درصد از این سهم سود کسب کردند و بالاترین بازدهی طی این چند ماه را به نام خود ثبت کردند.

 

پروفایل تحلیلگر فرشاد شبانکاره

 

برترین سودهای تحلیلگران حرفه ای بورس - کماسه

امیرحسین نعمتی و سود 55 درصدی

جناب آقای امیرحسین نعمتی توانستد از سهم  ساینا را در سایت 55% طی 6 ماه کسب کنند

پروفایل تحلیلگر امیرحسین نعمتی

 

“ونیرو”ای که نیرومند شد

محمد علیمحمدنژاد با کسب سود 42% از ونیرو طی یک ماه جز برترین تحلیلگران این ماه بودند

پروفایل تحلیلگر علیمحمدنژاد

 

سود در سهام ونیرو

 

البته باید این موضوع را هم در نظر گرفت که نباید همه پیشنهاد های تحلیلگران فوق (یا هر تحلیلگر دیگری) درصد بازدهی بالایی داشته باشد و شما با کلیک بر روی نام هر تحلیل گر به صفحه شخصی هر تحلیل گر ارجاع داده می شوید و میانگین سودهای کسب شده , میانگین روزهای انتظار , احتمال موفقیت و … هر تحلیلگر را می توانید مشاهده کنید.

با بررسی سوابق تحلیلگران میتوانید تحلیلگر متناسب با روحیه شخصیت معاملاتی خود را پیدا کنید و معاملات خود را بر اساس سیگنال های او تنظیم کنید . برای اینکار توصیه میکنیم حتما دو مقاله زیر را مطالعه کنید .
۱) چگونه بهترین تحلیلگران بورسی را از طریق پلتفرم معاملات اجتماعی انتخاب کنیم ؟

۲) چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟

 

ما سعی کردیم با استخراج برترین سودهای تحلیلگران حرفه ای بورس از سایت صدتحلیل , به شما نشان دهیم که میشود در بورس سودهای خوبی کرد اما با مدیریت درست سرمایه و برنامه ریزی مالی !

در این مسیر تیم صدتحلیل همراه شما خواهد بود تا انتخاب درستی داشته باشید .

سوالات خود را میتوانید از پشتیبانان ما در تلگرام بپرسید .  t.me/sadtahlilsupport  و  t.me/sadtahlilinfo