انتخاب تحلیلگر و مشاور بورسی

چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟

صدتحلیل , سامانه ای است که به سهامداران عزیز کمک میکند تا برای سرمایه گذاری در بورس از تحلیلگران حرفه ای کمک بگیرند تا در این مسیر پر پیچ و خم بتوانند سود معقولی از این بازار بدست آوند . در صدتحلیل , تحلیلگران مختلف با روش های معاملاتی مختلف وجود دارند که شما میتوانید از میان آنها یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس را انتخاب کنید .

اما پارامتر های مهمی که به شما کمک می کنند تا نزدیکترین مشاور به روحیات شخصی خود را برای سرمایه گذاری در بورس انتخاب کنید :

احتمال موفقیت

این پارامتر نشان دهنده این است که چند درصد از سیگنال ها و پیش بینی های تحلیلگر با موفقیت بسته شده و به سود موثر ختم شده است.

فرمول محاسبه: فرمول محاسبه: (مجموع تعداد پیش بینی های درست) تقسیم بر (مجموع پیش بینی های بسته شده) ضرب در 100

اگر جز افراد کم ریسک هستید از پیشنهادهای تحلیلگرانی استفاده کنید که درصد پیش بینی های آنان به صد نزدیک تر است تا احتمال کسب سود شما افزایش یابد اما حتما حواستان به سایر پارامترهای تحلیلگر باشد تا بتوانید نزدیک ترین تحلیلگر به استراتژی معاملاتی خود پیدا کنید.

البته برای یافتن تحلیلگران مناسب پارامترهای دیگری نیز باید مد نظر قرار گیرد که در ادامه به تفصیل آنان خواهیم پرداخت.

 

میانگین سودها

این پارامتر نشان می دهد که میانگین سودهای یک تحلیلگر چند درصد است و اگر شما سیگنال این تحلیلگر را خریداری می کنید بر اساس عملکرد گذشته تحلیلگر ,  حدودا توقع چند درصد سود برای سرمایه گذاری در بورس باید داشته باشید.

فرمول محاسبه: مجموع درصدهای پیش بینی های موفق تقسیم بر تعداد پیش بینی های موفق به صورت وزنی.

 

میانگین ضررها

این پارامتر نشان می دهد که میانگین درصد ضرر های یک تحلیلگر چند درصد است و اگر شما سیگنال این تحلیلگر را خریداری میکنید بایستی حدودا انتظار چند درصد ریسک را داشته باشید.

فرمول محاسبه: مجموع درصدهای پیش بینی های نا موفق تقسیم بر تعداد پیش بینی های ناموفق.

 

میانگین روز انتظار

و در نهایت میانگین روز انتظار بدین معناست که اگر سیگنالی را از یک تحلیلگر خرید می کنید بر اساس عملکرد گذشته تحلیلگر ,  حدودا چند روز باید برای به ثمر نشستن آن صبر کنید!

تحلیلگران صدتحلیل

شاید تصور کنید با وجود این همه پارامتر در انتخاب تحلیلگر مناسب خود دچار سردرگمی خواهید شد اما دقیقا موضوع بر عکس است. با وجود این 4 پارامتر جدید شما در انتخاب تحلیلگر مناسب با استراتژی معاملاتی خود دیگر هیچ مشکلی نخواهید داشت و میتوانید به راحتی به سرمایه گذاری در بورس بپردازید و نیاز به صرف زمان برای دنبال کردن و آزمودن کانال های تلگرامی و کسب چندین سال تجربه نخواهید داشت .

با این 4 پارامتر جدید شما خواهید توانست معامله گر متناسب با شخصیت خود را پیدا کنید.

اگر کم ریسک یا پر ریسک هستید یا قصد سرمایه گذاری بلند مدت میان مدت یا حتی نوسانگیری دارید با استفاده از سایت صدتحلیل می توانید به راحتی تحلیلگر هم سبک خود را بیابید.
شما میتوانید از این قسمت تحلیلگران را بر اساس احتمال موفقیت پیش بینی، میانگین درصد سود یا ضرر و میانگین روز انتظار مرتب کنید.

 

چند مثال

بگذارید با چند مثال این موضوع را روشن تر کنیم:

 

 تحلیلگران زیر را در نظر بگیرید:

لیست تحلیلگران صدتحلیل

میانگین انتظار روزهای اقای محمدعلی توکلیان و آقای هادی همایی به ترتیب 59 و 73 روز می باشد اما میانگین بازدهی آقای توکلیان 33 درصد ولی آقای همایی 29 درصد می باشد.

پس اگر دنبال خرید سهم هایی با میانگین بازدهی نزدیک 30% زمان 2.5 ماه هستید هم آقای توکلیان و هم آقای همایی فرد مناسب شما می باشد.

حال به پیشنهادهای آقای علیرضا آرامیان و اقای محسن تقی نژاد دقت کنید.

هر دو این عزیزان روش نوسانگیری با میانگین بازدهی حدود 6 درصد و تعداد روز مورد انتظار به ترتیب 47 و 26 روز را به ثبت رساندند.

پس اگر دنبال نوسانگیری هستید از پیشنهادهای این دو تحلیلگر می توانید استفاده کنید.

حال سه تحلیلگر زیر را که  در نظر بگیرید:

سرمایه گذاری در بورس با تحلیلگران حرفه ای

جناب اقای استوان 90 درصد پیش بینی هاشون موفقیت آمیز بوده و میانگین بازدهی انها 9% بوده اما سیگنال هایی که ناموفق بوده اند به طور میانگین 11% ضرر داشته است.

اما مسعود اودک با وجود اینکه  58 درصد پیش بینی هاشون موفقیت آمیز بوده  میانگین بازدهی آنها 16% بوده و سیگنال های  ناموفق ایشان به طور میانگین فقط 5% ضرر داشته است.

و جناب اقای شبانکاره 60% پیش بینی هاشون موفقیت آمیز بوده و به طور میانگین 14% سود از این پیش بینی ها کسب کردند.

با هر استراتژی و تیپ شخصیتی که شما داشته باشید , برای سرمایه گذاری در بورس می توانید تحلیلگر و مشاور مورد علاقه خود را در اینجا پیدا کنید.

 

 

در این مسیر تیم صدتحلیل همراه شما خواهد بود .

سوالات خود را میتوانید از پشتیبانان ما در تلگرام بپرسید .  t.me/sadtahlilsupport  و  t.me/sadtahlilinfo