وبینار آموزشی بورس - وحید درزی

اولین وبینار آموزشی بورس – روش تحلیلی وحید درزی ” چنگال اندروز “

ما در صدتحلیل قصد داریم در راستای افزایش کیفیت خدمات و سطح دانش تخصصی علاقه مندان به بازار بورس, سری وبینارهای  ” آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بورس ”  را آغاز کنیم تا شما هم با روش های تحلیلی حرفه ای های بازار سرمایه آشنا شده و چگونگی شکار سهم های پرپتانسیل و کسب سود توسط تحلیلگران را آموزش ببینید. در این قسمت از وبینار آموزشی بورس همراه خواهیم بود با وحید درزی , که بیشتر با روش تحلیلی چنگال اندروز آشنا شویم . برای ثبت نام رایگان کلیک کنید )

 

مدرسان قسمت های مختلف وبینار آموزشی بورس چه کسانی هستند ؟

در این وبینار ها از برترین تحلیلگران بازار سرمایه که در سامانه صدتحلیل عملکرد خوب خود را ثابت کرده اند دعوت میکنیم تا رازهای موفقیت و روش تحلیلی خود را به علاقه مندان و دنبال کنندگان خود شرح دهند . در این قسمت از وبینار آموزشی بورس همراه خواهیم بود با جناب اقای وحید درزی ” تحلیلگر انواع بازار های مالی که تجربه ای ۱۲ ساله در این زمینه دارند و دوره های آموزشی و کتاب های مختلفی را در راستای تشریح روش تحلیلی خود تدوین کرده اند.

معرفی وحید درزی در صدتحلیل

 مشاهده پروفایل در صدتحلیل : https://goo.gl/GqYzNg

✅ دستاوردهای شما پس از وبینار آموزشی بورس رایگان چیست ؟

* جناب آقای وحید درزی از سوابق و تجربیات خود برای شما میگویند

* روش تحلیلی خود را شرح داده و آن را روی نمودار پیاده سازی میکنند

* تعدادی از سهم های پرپتانسیل را با استفاده از استراتژی شخصی به شما معرفی خواهند کرد

* عملکرد خود و سهم های معرفی شده در سامانه صدتحلیل را با شما به اشتراک میگذارند

* و در نهایت کد تخفیفی برای استفاده یکماهه از سیگنال های شخصی خود به شرکت کنندگان تخصیص خواهند داد !

 [button_link size=”medium” src=”https://evand.com/events/sadtahlil-webinar-darzi”]ثبت نام رایگان در وبینار[/button_link]

وبینار چیست ؟

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند و دیگر نیازی به حضور در مکان خاص و گذراندن زمان در ترافیک نیست !!

محل برگزاری : پشت کامپیوتر خودتان !

جمعه ۳ شهریور ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۳۰

معرفی وبینار از زبان وحید درزی

 [button_link size=”large” src=”https://evand.com/events/sadtahlil-webinar-darzi”]ثبت نام رایگان در وبینار[/button_link]

درباره صدتحلیل

صدتحلیل با طراحی سامانه هوشمند رتبه بندی تحلیلگران , به سهامداران بورسی کمک میکند تا آنها بتوانند بهترین تحلیلگران برتر بازار سرمایه را شناخته و روزانه از پیشنهادات آنها برای سرمایه گذاری در بورس استفاده کنند . این تحلیلگران توسط سیستم صدتحلیل رتبه بندی و امتیازدهی شده اند و سوابق سیگنال های آنها ثبت و قابل مشاهده و مقایسه است . سهامداران با بررسی عملکرد این تحلیلگران ، در 100tahlil.com , شخصی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و سیگنال های این تحلیلگر را دنبال می کنند . یکی از مزیت های این سایت این است که هر زمان تحلیلگر سیگنال فروش سهمی را هم اعلام کند به سهامدارن از طریق پیامک و ایمیل به صورت رایگان اطلاع رسانی شده و آنها همانند یک تحلیلگر حرفه ای معامله کرده و سودهای بازار را کسب می کنند .

از دیگر مزیت های این پلتفرم پشتیبانی 24 ساعته تیم صدتحلیل از سهامداران است که باعث میشود آنها در این مسیر تنها نباشند و بتوانند آموزش ببینند و بهترین تصمیم گیری را در انتخاب تحلیلگر و سیگنال های روزانه تحلیلگران داشته باشند . تا امروز 475 تحلیلگر در سامانه صدتحلیل عضو شده و روزانه 100 ها سیگنال ثبت میکنند و 1900 نفر از سهامداران از سیگنال های آنها استفاده میکنند . این باعث میشود تا سهامداران در بازار پرتلاطم بورس با خیالی آسوده فعالیت کرده و همچون حرفه ای ها سود کنند . 

سامانه صدتحلیل ؛  100tahlil.com