تیم های سیداستارز ۲۰۱۷

صدتحلیل رتبه دوم برترین استارتاپ ایران را به خودش اختصاص داد !

حرفه ای ترین ارائه های استارتاپی ایران در رویداد سیداستارز ۲۰۱۷ در تاریخ ۲۴ تیر ماه ۹۶ در تهران برگزار شد و تیم صدتحلیل موفق شد از میان ۷۰ استارتاپ ایران مقام دوم را کسب کند .

سید استارز (Seedstars) رویدادی جهانیست که در ۸۰ کشور برگزار میشود و بهترین تیم های استارتاپ آنها به رقابت با یکدیگر می پردازند . هدف این مسابقه، پیدا کردن بهترین استارتاپ در جوامع استارتاپی نو و بازار‌های در حا‌ل توسعه است. سیدستارز به دنبال استارتاپ‌هایی است که مشکلات منطقه‌ای خود را حل کنند یا بتوانند محصول سودده را برای بازار جهانی عرضه کنند. سیداستارز استارتاپ‌های پیشرو و با سرعت رشد بالا را با هدف حمایت از کسب و کار‌های منطقه‌ای و قدرت بخشیدن به آنها، شناسایی می‌کند. ارایه تیم ها در این مسابقه به زبان انگلیسی است که مورد ارزیابی داوران و جمعی از افراد صاحب نام و مدیران صندوق های سرمایه گذاری قرار می گیرد .

Sadtahlil in SeedStars 2017

همانطور که می دانید صدتحلیل با طراحی سامانه هوشمند رتبه بندی تحلیلگران , به سهامداران بورسی کمک میکند تا آنها بتوانند بهترین تحلیلگران برتر بازار سرمایه را شناخته و روزانه از پیشنهادات خرید آنها استفاده کنند . این تحلیلگران توسط سیستم صدتحلیل رتبه بندی و امتیازدهی شده اند و سوابق سیگنال های آنها ثبت و قابل مشاهده و مقایسه است . سهامداران با بررسی عملکرد این تحلیلگران ، در 100tahlil.com , شخصی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و سیگنال های این تحلیلگر را دنبال می کنند . یکی از مزیت های این سایت این است که هر زمان تحلیلگر سیگنال فروش سهمی را هم اعلام کند به سهامدارن اطلاع رسانی شده و آنها همانند یک تحلیلگر حرفه ای معامله کرده و سودهای بازار را کسب می کنند .

از دیگر مزیت های این پلتفرم پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم صدتحلیل از سهامداران است که باعث میشود آنها در این مسیر تنها نباشند و بتوانند آموزش ببینند و بهترین تصمیم گیری را در انتخاب تحلیلگر و سیگنال های روزانه تحلیلگران داشته باشند . تا امروز ۴۲۵ تحلیلگر در سامانه صدتحلیل عضو شده و روزانه ۱۰۰ ها سیگنال ثبت میکنند و ۱۷۰۰ نفر از سهامداران از سیگنال های آنها استفاده میکنند . این باعث میشود هم سهامداران در بازار پرتلاطم بورس همچون حرفه ای ها سود کنند و هم تحلیلگران به صورت قانونی کسب درآمد داشته باشند .

رتبه دوم صدتحلیل در سیداستارز

تیم صدتحلیل امیدوار است بتواند در مسیر بازار سرمایه ایران گامی موثر بردارد تا زحمات تمام کسانی که در این مسیر همراه ما بودند را جبران کند .

با افتخار – تیم صدتحلیل   100tahlil.com