تحلیل بازار بورس از تحلیلگران

روش معاملاتی تحلیلگر وحید ربانیان و واچ لیست ایشان

من وحید ربانیان دارای 48 سال سن دارای مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی عمران و حدود 26 سال سابقه بورسی هستم که از سال 71 در بورس اوراق بهادار تهران مشغول تحلیل و خرید و فروش سهام هستم و فراز و نشیب های بسیاری را در طول این مدت تجربه کرده و در بازار همه شرایط سخت را تجربه کرده و سودهای خوبی کسب نموده ام . هر چند ضررهایی هم نموده ام ولی به صورت کلی برآیند مثبتی داشتم .
روش معاملاتی من بدین صورت است که سهام بنیادی را بررسی و صورتهای مالی شرکت ها , مدیران حاکم و سهامداران عمده را بررسی کرده , تولید و فروش و بازار های جهانی محصولات شرکت را بررسی می کنم و اصولا توصیه های من راجب شرکتهایی است که سود آوری می کنند و پی بر ای زیر 5 داشته باشند و اگر سهمی دستم بماند هرگز به ضرر نخواهم فروخت چون برای نوسانگری سهم نمی خرم. دوستانی که دنبال کننده بنده هستند سهام را با من بخرند و با من خارج بشن بهتر است اما اگر نگه داری هم کنند سهم به اهداف ذکر شده خواهد رسید. بعضاْ سیگنالهای پیشنهادی خود را در شرایط بد بازار ممکن است قبل از رسیدن به هدف با سود کم ببندم . این صرفا برای از دست ندادن سود به دست آمده است و در قیمتهای پایینتر مجددا سیگنال ورود می دهم بستن سهم توسط من هرگز به مفهوم نرسیدن سیگنال به اهداف تعیین شده نیست بلکه برای گرفتن نوسانات بازار و سود حداکثریست و گرنه در صورت نگهداری اهداف سیگنال به قوت خود باقی است.
به نظر من بازار در آینده مسیر خود را از بین سهام سود آور و سهام نوسانی زیان ده جدا خواهد کرد و من علاقه ویژه ای به سهام گروه فلزات به خصوص گروه روی ها و گروهی های پتروشیمی و پالایشگاهی و بعضی از سهم های گروه قندی دارم. به دلیل سود آوری بالا و قیمتهای جهانی با توجه به روند قیمتی دلار و تورم سهام این گروهها را بیشتر می پسندم و به نظرم آینده بازار رشد بسیار خوبی را خواهد داشت صد البته سهام گروههایی که عرض کردم رشد عالی تری را خواهند داشت.
در مورد واچ لیست ها هم با توجه به بازار بنده در بخش جدیدترین سیگنال های سایت اعلام خواهم کرد. شکار واچ لیست ها مهارت و تجربه زیادی لازم داره که دوستان باید بلافاصله سیگنال ها را خریداری کنند تا جا نمانند امیدوارم دوستان سود سرشار را در کنار بنده همراه با بازار ببرند. آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دوستان و کاربران صدتحلیل دارم.

عیدی من برای علاقه مندان به دریافت سیگنال های بنده کدتخفیف –> rabaniyan-926
مدت استفاده تا آخر سال ۹۷

 

مشاهده بازدهی های کسب شده و جدیدترین سیگنال های تحلیلگر وحید ربانیان

 

—————
صدتحلیل، انتقال دهنده تجربه تحلیلگران