تحلیل بازار بورس از تحلیلگران

مصاحبه با پیمان بایندر تحلیلگر حرفه ای صدتحلیل و معرفی سهم های پیشنهادی ایشان

با سلام و عرض ادب به شما و همراهان گرامی کانال و بلاگ صدتحلیل , از این که این فرصت را در اختیار بنده گذاشتید تا خودم و روش معاملاتی و تحلیلی ام را به دوستان معرفی کنم از شما تشکر میکنم، در این مصاحبه می خواهم روش معاملاتیم در بازار بورس ، سابقه فعالیتم ، پیشبینی ام از آینده بورس و در آخر سهم های پیشنهادی و در واچ لیستم را معرفی کنم.

خودتان را معرفی می کنید ؟

پیمان بایندر هستم 24 سال سن دارم و فارغ التحصیل رشته فنی و مهندسی هستم .حدود پنج سال است که در بازار بورس فعالیت دارم . برای مشاهده پروفایل پیمان بایندر کلیک کنید

شما بر چه اساسی معامله یا تحلیل می کنید ؟

روش معاملاتی بنده غالبا براساس پارامتر های اقتصاد کلان و سیاست هایی که در مقاطع زمانی مختلف در صنایع گوناگون وجود دارد ، می باشد.
به این معنی که با بررسی اخبار و شایعات ( با توجه به اینکه شایعات در نهایت میتواند به اخبار تبدیل شوند )، گروهی که می تواند حداقل در بازه 6 ماه آینده لیدر بورس شود را شناسایی میکنم و سپس با توجه به ابزار های تحلیل بنیادی بهترین های آن گروه را انتخاب میکنم . در نهایت با استفاده از ابزار تکنیکال (برای آشنایی با روش تکنیکال کلیک نمایید) بهترین نقطه ورود را پیدا میکنم .این خلاصه ای از روش تحلیلی و معاملاتی بنده بود . اما خب گاهی هم استثنا هايي مثل بحث تجديد ارزيابی وجود دارد که میتواند برای بعضی سهم ها بسیار جذاب باشد.

به نظر شما بورس در آینده به چه سمتی می رود ؟

در مورد آینده بازار ( قبل سال 98 ) پیش بینی ای که میتوان داشت این است که با توجه به تثبيت قيمت دلار در محدوده فعلی و هم بستگی شاخص بورس با دلار به نظر بازار تحلیلی تر دنبال شود . به این معنی که بازار به سراغ سهامی خواهد رفت که گزارش های 9 ماهه و فعالیت یک ماهه قابل توجه ای داشته باشند و روند سود آوری خود را حفظ کرده باشند . پس ازین به بعد باید به سراغ سهامی برویم که p بر e تحليلی پایینی داشته باشند .

واچ لیست یا سهم های پیشنهادیتان را معرفی می کنید ؟

با توجه به بررسی هایی که اخیرا انجام دادیم فعلا می توانم از یک سهم نام ببرم : چکاپا
با توجه به اتمام سال مالی و سیاست تقسیم سود بالای 60-70% ای و این که اخیرا اصلاح مناسبی داشته میتواند گزینه مناسبی برای حداقل 6 ماه آینده باشد .

دیگر سهم های پیشنهادی من رو میتوانید در پروفایل من در سایت صدتحلیل مشاهده بفرمایید.

کد تخفیفی هم برای ۳۰ نفر از علاقه مندان در نظر گرفته شده که میتوانید به مدت یک ماه از آن استفاده بفرمایید :

bayandar-83591

موفق باشید
پیمان بایندر

پروفایل پیمان بایندر

برای مشاهده پروفایل پیمان بایندر و سابقه معاملاتیش کلیک نمایید

https://100tahlil.com/Account/BrokerHistory/012b69bc-711b-4f25-9014-9ae3e2c4871c?utm_source=blog&utm_medium=news