وبینار های صدتحلیل - توصیه های معامله گری

سری وبینار های توصیه های معامله گری | همراه با علی سعدی

سایت صدتحلیل در راستای افزایش سطح دانش و مهارت های تخصصی علاقه مندان به بازار بورس , قصد دارد سری وبینار های جدیدی را تحت عنوان توصیه های معامله گری شروع کند تا سرمایه گذارانی که در این بازار فعالیت میکنند با روش های مدیریت سرمایه و چگونگی طراحی استراتژی ها و نکات مهم در لحظه معامله کردن آشنا شوند . این وبینارها حاصل تجربیات چند ساله معامله گران حرفه ای بازارهای مالی است که در ۹۰ دقیقه به شما منتقل میشود !  برای ثبت نام کلیک کنید )


مدرسان این وبینار های سریالی چه کسانی هستند ؟

در این وبینار ها از برترین تحلیلگران و معامله گران بازار سرمایه دعوت میکنیم تا رازهای موفقیت و استراتژی های خود را به علاقه مندان و دنبال کنندگان خود شرح دهند . در این قسمت از وبینار توصیه های معامله گری همراه خواهیم بود با جناب اقای  علی سعدی ” معامله گر بازارهای جهانی که از تجربیات ایشان در مورد ” اشتباهات رایج معامله گران “ که حتی حرفه ای ها هم مرتکب میشوند , استفاده کنیم.

علی سعدی - معامله گر بورس
علی سعدی ؛

  • معامله گر بازار های جهانی
  • مشاور درآمدهای ارزی وزارتخانه
  • اولین مدرس مدیریت سرمایه نوین  
  • متخصص هجینگ از آلمان
  • مشاور زیرساخت سامانه صدتحلیل

 

✅ دستاوردهای شما پس از وبینار توصیه های معامله گری چیست ؟

در سرمایه گذاری و معامله گری وجود باورهای اشتباه باعث عدم رسیدن به موفقیت میشوند و به دلیل آزادی زیادتر این بازار و اختیار تام در کلیه امور‌، وجود اشتباهات فکری و عملیاتی بیشتری بروز می دهد‌. در این وبینار قصد داریم تا با بررسی اشتباهات رایج و درک دلیل آنها از بروز و ارتکاب مجدد آنها جلوگیری کنیم‌.

* جناب آقای علی سعدی از سوابق و تجربیات خود برای شما میگویند

* اشتباهات رایج معامله گران را تعریف و طبقه بندی میکنند

* انواع اشتباهاتی که در فکر و ذهن هستند را بررسی میکنند

* به انواع اشتباهاتی که در مسیر عملی سازی مرتکب میشویم اشاره میکنند

* و در نهایت نحوه بررسی و بهینه سازی این اشتباهات را بازگو میکنند

✅ یک کد تخفیف ۳۰٪ هم برای استفاده یکماهه از سیگنال های تحلیلگران به شرکت کنندگان این وبینار تخصیص داده خواهد شد !

 

معرفی وبینار از زبان علی سعدی

 [button_link size=”large” src=”https://goo.gl/b4SCfg”]ثبت نام در وبینار[/button_link]

وبینار چیست ؟

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند و دیگر نیازی به حضور در مکان خاص و گذراندن زمان در ترافیک نیست !!

محل برگزاری : پشت کامپیوتر خودتان !

جمعه ۲۹ دی ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۳۰

 [button_link size=”medium” src=”https://goo.gl/b4SCfg”]ثبت نام در وبینار[/button_link]

درباره صدتحلیل

صدتحلیل با طراحی سامانه هوشمند رتبه بندی تحلیلگران , به سهامداران بورسی کمک میکند تا آنها بتوانند بهترین تحلیلگران برتر بازار سرمایه را شناخته و روزانه از پیشنهادات آنها برای سرمایه گذاری در بورس استفاده کنند . این تحلیلگران توسط سیستم صدتحلیل رتبه بندی و امتیازدهی شده اند و سوابق سیگنال های آنها ثبت و قابل مشاهده و مقایسه است . سهامداران با بررسی عملکرد این تحلیلگران ، در 100tahlil.com , شخصی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و سیگنال های این تحلیلگر را دنبال می کنند . یکی از مزیت های این سایت این است که هر زمان تحلیلگر سیگنال فروش سهمی را هم اعلام کند به سهامدارن از طریق پیامک و ایمیل به صورت رایگان اطلاع رسانی شده و آنها همانند یک تحلیلگر حرفه ای معامله کرده و سودهای بازار را کسب می کنند .

از دیگر مزیت های این پلتفرم پشتیبانی 24 ساعته تیم صدتحلیل از سهامداران است که باعث میشود آنها در این مسیر تنها نباشند و بتوانند آموزش ببینند و بهترین تصمیم گیری را در انتخاب تحلیلگر و سیگنال های روزانه تحلیلگران داشته باشند . تا امروز 922 تحلیلگر در سامانه صدتحلیل عضو شده و روزانه 100 ها سیگنال ثبت میکنند و 3414 نفر از سهامداران از سیگنال های آنها استفاده میکنند . این باعث میشود تا سهامداران در بازار پرتلاطم بورس با خیالی آسوده فعالیت کرده و همچون حرفه ای ها سود کنند . 

سامانه صدتحلیل ؛  100tahlil.com